Мангал похідний - рамка TIRO 6 IBS
Мангал ELEYUS TIRO 6 IBS - незамінний атрибут будь-яких свят на природі або походу. Мангал дозволяє в найкоротші терміни приготувати Ваші улюблені м'ясні або овочеві страви на відкритому вогні. Мангал має складну конструкцію, завдяки чому не займає багато місця в рюкзаку або багажнику Вашого автомобіля. Розміри даної моделі дозволяють розмістити одночасно до 6-ти шампурів. Мангал виготовлений з нержавіючої сталі товщиною 1,5 мм, яка здатна злегкістю переносити високі температури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 1.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.1 кг |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Комплектація шампурами | 6 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 474 ₴




