ELEYUS MRLB2177SE54 I – повновбудований холодильник із технологією Low Frost. У холодильній камері об’ємом 192 л легко розмістяться всі продукти та готові страви, а морозильна камера об’ємом 79 л чудово підійде для зберігання заморожених продуктів.
Технологія Low Frost
Оптимізація структури випаровування, що підтримує природну вологість і значно уповільнює наростання льоду на стінках. Завдяки рівномірному охолодженню поверхонь, іній утворюється тонким шаром і лише на стінках морозильної камери. В результаті — розморожувати холодильник потрібно значно рідше, а сам процес відбувається набагато швидше й легше.
Швидке заморожування Super Freeze
Вмикайте функцію швидкого заморожування і зберігайте більше вітамінів та корисних властивостей продуктів. Super Freeze – зручний спосіб заготовки свіжих овочів та фруктів, щоб смакувати ними взимку.
Швидке охолодження Super Cool
Вмикайте функцію, яка тимчасово знижує температуру в холодильній камері для швидкого охолодження щойно розміщених продуктів і збереження свіжості інших продуктів.
Інверторний компресор
На відміну від звичайного компресора, інверторний плавно збільшує оберти при запуску. Завдяки цьому двигун працює без пускових перевантажень, функціонує значно довше і споживає менше електроенергії.
Ковзне кріплення фасаду
Слайдерні направляючі з’єднують декоративний фасад і дверцята холодильника, щоб вони легко ковзали при кожному відкриванні. Петлі дверцят холодильника залишаються без зайвого навантаження для надійної і довговічної роботи.
Перевішування дверцят
Жодних обмежень при плануванні кухні вашої мрії. Швидко і легко змінюйте напрямок відкривання дверцят завдяки системі перевішування. Відчиняйте холодильник справа або зліва, щоб користуватися ним максимально зручно.
Регульовані полиці з гартованого скла
Міцні полиці з гартованого скла не бояться подряпин, легко очищуються і витримують навіть важкі каструлі з домашнім борщем. Достатньо вийняти полиці та відрегулювати їх висоту в холодильній камері, щоб мати достатньо місця для повсякденних страв чи запасу продуктів до свят.
Глибока полиця для пляшок
Зручне місце для зберігання високих пляшок на дверцятах холодильника. Використовуйте простір максимально ефективно!
LED-освітлення
Економна LED-лампа не нагрівається під час роботи й освітлює кожен куточок. З легкістю знаходьте продукти навіть у глибині холодильної камери.
Висувний лоток для заморожування
Що ви найчастіше шукаєте в морозильній камері – морозиво, масло чи коробки з піцою? Висувний лоток створений, щоб швидко заморозити улюблені продукти і завжди тримати їх під рукою.
Ваш холодильник – ваші смаки та правила
Форма для льоду, лоток для яєць, прозорі контейнери та полиці, які легко пропускають світло і допомагають бачити весь вміст холодильника. Використовуйте всі можливості для організації внутрішнього простору під свої звички і вподобання їжі.
Тиха робота
Холодильник працює без зайвого шуму, гучність його роботи не більша 38 дБ.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
Основні параметри
- Розмір, см: 54
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Тип: Двокамерний
- Кількість камер: 2
- Розташування морозильної камери: Нижнє
- Система охолодження: Low Frost
- Розморожування холодильної/морозильної камери: Ручне
- Тип компресора: Інверторний
- Кількість компресорів: 1
- Управління: Електронне
- Дисплей: Так, внутрішній
- Панель керування: Кнопкова
- Матеріал дверей: Метал
- Розташування дверцят: Праворуч з можливістю перевішування
- Тип кріплення фасаду: Ковзний
- Загальний об'єм, л: 271
- Загальний корисний об'єм, л: 271
- Об'єм холодильної камери, л: 192
- Корисний об'єм холодильної камери, л: 192
- Об'єм морозильної камери, л: 79
- Корисний об'єм морозильної камери,л: 79
- Система розморожування холодильної камери: Low Frost
- Внутрішнє оснащення холодильної камери: Регульовані полиці з гартованого скла – 3 шт.; Контейнер для овочів і фруктів – 1 шт.; Дверні полички – 2 шт.; Полиця для пляшок у дверцятах – 1 шт.; Лоток для яєць – 1 шт.;
- Система розморожування морозильної камери: Low Frost
- Внутрішнє оснащення морозильної камери: Висуваний лоток для заморожування – 1 шт.; Контейнери для заморожування – 2 шт.; Форма для льоду – 1 шт.
- Потужність заморожування, кг/добу: 3.6
- Автономне збереження холоду, год: 10
- Продуктивність морозильної камери: 4 зірочки
- Холодоагент: R600A
- Кліматичний клас: SN/N/ST/T
- Технології: Low Frost
- Особливості: Перевішування дверей; Швидке заморожування; Швидке охолодження; Полиця для пляшок; Регулювання температури
- Рівень шуму, дБ: 38
- Клас енергоспоживання: Е
- Споживання електроенергії, кВт·год/добу: 0.619
- Споживання електроенергії, кВт·год/рік: 226
- Максимальна споживана потужність, Вт: 130
- Можливість підключення до мереж, В: 220-240
- Розмір довжина (Д), мм: 550
- Розмір ширина (Ш), мм: 540
- Розмір висота (В), мм: 1785
- Розмір упаковки ширина (Ш), мм: 585
- Розмір упаковки висота (В), мм: 1880
- Об'єм упаковки, м³: 0.64
- Вага Нетто, кг: 55
- Вага Брутто, кг: 60
- Країна виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія, місяців: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 2 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду, год | 10 |
| Вага Брутто, кг | 60 |
| Вага Нетто, кг | 55 |
| Висота холодильника (для розетки) | 177 см |
| Внутрішнє оснащення морозильної камери | Висуваний лоток для заморожування – 1 шт.; Контейнери для заморожування – 2 шт.; Форма для льоду – 1 шт. |
| Внутрішнє оснащення холодильної камери | Регульовані полиці з гартованого скла – 3 шт.; Контейнер для овочів і фруктів – 1 шт.; Дверні полички – 2 шт.; Полиця для пляшок у дверцятах – 1 шт.; Лоток для яєць – 1 шт.; |
| Гарантія, місяців | 60 |
| Дисплей | Так, внутрішній |
| Загальний корисний об'єм, л | 271 |
| Общий объем, л | 271 |
| Климатический класс | SN/N/ST/T |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Вбудований холодильник Кабель живлення з вилкою Монтажна схема Інструкція Гарантійний талон |
| Корисний об'єм морозильної камери,л | 79 |
| Корисний об'єм холодильної камери, л | 192 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 130 |
| Материал двери | Металл |
| Можливість підключення до мереж, В | 220-240 |
| Об'єм морозильної камери, л | 79 |
| Об'єм упаковки, м³ | 0.64 |
| Об'єм холодильної камери, л | 192 |
| Особенности | Перевішування дверей; Швидке заморожування; Швидке охолодження; Полиця для пляшок; Регулювання температури |
| Панель керування | Кнопкова |
| Потужність заморожування, кг/добу | 3.6 |
| Продуктивність морозильної камери | 4 зірочки |
| Розморожування холодильної/морозильної камери | Ручне |
| Розмір висота (В), мм | 1785 |
| Розмір довжина (Д), мм | 550 |
| Розмір упаковки висота (В), мм | 1880 |
| Розмір упаковки довжина (Д), мм | 580 |
| Розмір упаковки ширина (Ш), мм | 585 |
| Розмір ширина (Ш), мм | 540 |
| Розмір, см | 54 |
| Розташування дверцят | Праворуч з можливістю перевішування |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Рівень шуму, дБ | 38 |
| Система охлаждения | Low Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Low Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Low Frost |
| Споживання електроенергії, кВт·год/добу | 0.619 |
| Споживання електроенергії, кВт·год/рік | 226 |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Технологии | Low Frost |
| Тип | Двокамерний |
| Тип компресора | Инверторный |
| Тип кріплення фасаду | Ковзний |
| Управление | Електронне |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина холодильника (для розетки) | 54 см |
- Ціна: 22 719 ₴












