ELEYUS MRNB1177SE54 – повновбудований холодильник із технологією No Frost. У холодильній камері об’ємом 304 л легко розмістяться всі продукти та готові страви.
Технологія No Frost
Технологія No Frost запобігає утворенню льоду та інею всередині холодильника, забезпечуючи комфортне користування без необхідності ручного розморожування. Завдяки вбудованій системі циркуляції холодного повітря, температура рівномірно розподіляється по всій камері.
Швидке охолодження Super Cool
Вмикайте функцію, яка тимчасово знижує температуру в холодильній камері для швидкого охолодження щойно розміщених продуктів і збереження свіжості інших продуктів.
Ковзне кріплення фасаду
Слайдерні направляючі з’єднують декоративний фасад і дверцята холодильника, щоб вони легко ковзали при кожному відкриванні. Петлі дверцят холодильника залишаються без зайвого навантаження для надійної і довговічної роботи.
Перевішування дверцят
Жодних обмежень при плануванні кухні вашої мрії. Швидко і легко змінюйте напрямок відкривання дверцят завдяки системі перевішування. Відчиняйте холодильник справа або зліва, щоб користуватися ним максимально зручно.
Внутрішнє оснащення холодильника
Міцні полиці з гартованого скла не бояться подряпин, легко очищуються та витримують навіть важкі каструлі. Завдяки регулюванню висоти полиць ви легко організуєте простір під будь-які потреби - від щоденних продуктів до святкових запасів. Два місткі контейнери з контролем вологості Humidity Control зберігають свіжість овочів і фруктів довше.
Глибока полиця для пляшок
Зручне місце для зберігання високих пляшок на дверцятах холодильника. Використовуйте простір максимально ефективно!
LED-освітлення
Економна LED-лампа не нагрівається під час роботи й освітлює кожен куточок. З легкістю знаходьте продукти навіть у глибині холодильної камери.
Тиха робота
Холодильник працює без зайвого шуму, гучність його роботи не більша 35 дБ.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
Основні параметри- Розмір, см: 54
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Тип: Однокамерний
- Кількість камер: 1
- Система охолодження: No Frost
- Розморожування холодильної/морозильної камери: Автоматичне
- Тип компресора: Звичайний
- Кількість компресорів: 1
- Управління: Електронне
- Дисплей: Ні
- Панель керування: Кнопкова
- Матеріал дверей: Метал
- Розташування дверцят: Праворуч з можливістю перевішування
- Тип кріплення фасаду: Ковзний
- Загальний об'єм, л: 304
- Загальний корисний об'єм, л: 304
- Об'єм холодильної камери, л: 304
- Корисний об'єм холодильної камери, л: 304
- Система розморожування холодильної камери: No Frost
- Внутрішнє оснащення холодильної камери: Регульовані полиці з гартованого скла – 5 шт.; Контейнер для овочів і фруктів – 2 шт.; Дверні полички – 4 шт.; Полиця для пляшок у дверцятах – 1 шт.; Лоток для яєць – 1 шт.;
- Холодоагент: R600A
- Кліматичний клас: SN/N/ST/T
- Технології: No Frost
- Особливості: Перевішування дверей; Швидке охолодження; Полиця для пляшок; Регулювання температури
- Рівень шуму, дБ: 35
- Клас енергоспоживання: Е
- Споживання електроенергії, кВт·год/добу: 0,495
- Споживання електроенергії, кВт·год/рік: 113
- Максимальна споживана потужність, Вт: 70
- Можливість підключення до мереж, В: 220-240
- Розмір довжина (Д), мм: 550
- Розмір ширина (Ш), мм: 540
- Розмір висота (В), мм: 1785
- Розмір упаковки ширина (Ш), мм: 585
- Розмір упаковки висота (В), мм: 1880
- Об'єм упаковки, м³: 0.64
- Вага Нетто, кг: 56,5
- Вага Брутто, кг: 61,5
- Країна виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія, місяців: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага Брутто, кг | 61,5 |
| Вага Нетто, кг | 56,5 |
| Висота холодильника (для розетки) | 177 см |
| Внутрішнє оснащення холодильної камери | Регульовані полиці з гартованого скла – 5 шт.; Контейнер для овочів і фруктів – 2 шт.; Дверні полички – 4 шт.; Полиця для пляшок у дверцятах – 1 шт.; Лоток для яєць – 1 шт.; |
| Гарантія, місяців | 60 |
| Загальний корисний об'єм, л | 304 |
| Общий объем, л | 304 |
| Климатический класс | SN/N/ST/T |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Вбудований холодильник Кабель живлення з вилкою Монтажна схема Інструкція Гарантійний талон |
| Корисний об'єм холодильної камери, л | 304 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 70 |
| Материал двери | Металл |
| Можливість підключення до мереж, В | 220-240 |
| Об'єм упаковки, м³ | 0.64 |
| Об'єм холодильної камери, л | 304 |
| Особенности | Перевішування дверей; Швидке охолодження; Полиця для пляшок; Регулювання температури |
| Панель керування | Кнопкова |
| Розморожування холодильної/морозильної камери | Автоматичне |
| Розмір висота (В), мм | 1785 |
| Розмір довжина (Д), мм | 550 |
| Розмір упаковки висота (В), мм | 1880 |
| Розмір упаковки довжина (Д), мм | 580 |
| Розмір упаковки ширина (Ш), мм | 585 |
| Розмір ширина (Ш), мм | 540 |
| Розмір, см | 54 |
| Розташування дверцят | Праворуч з можливістю перевішування |
| Рівень шуму, дБ | 35 |
| Система охлаждения | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost |
| Споживання електроенергії, кВт·год/добу | 0,495 |
| Споживання електроенергії, кВт·год/рік | 113 |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Технологии | No Frost |
| Тип | Однокамерний |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип кріплення фасаду | Ковзний |
| Управление | Електронне |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина холодильника (для розетки) | 54 см |
- Ціна: 24 739 ₴












