ELEYUS VRDB1082SM60 – компактний і комфортний вбудований холодильник. Ідеальний варіант для раціонального використання простору невеличкої кухні.
Зручне керування
Легко налаштовуйте рівень охолодження за допомогою механічного термостата, який дозволяє одночасно регулювати температуру як у холодильній, так і в морозильній камерах.
Регульовані полиці з гартованого скла
Міцні полиці з гартованого скла не бояться подряпин, легко очищуються і витримують навіть важкі каструлі з домашнім борщем. Достатньо вийняти полиці та відрегулювати їх висоту в холодильній камері, щоб мати достатньо місця для повсякденних страв.
Перевішування дверцят
Гнучкість при встановленні вбудованого холодильника без зайвих обмежень. Завдяки можливості перевішування дверцят ви легко зміните напрямок їх відкривання відповідно до планування кухні. Обирайте відкривання праворуч або ліворуч для максимально зручного щоденного користування.
Швидке заморожування Super Freeze
Функція Super Freeze забезпечує швидке заморожування невеликої кількості продуктів, що особливо зручно для компактної морозильної камери. Вона допомагає краще зберегти смак і корисні властивості свіжих продуктів, роблячи їх ідеальними для подальшого використання.
Автономне збереження холоду
Якщо зникла напруга чи прилад від’єднали від мережі, холодильник підтримує встановлену температуру протягом 7 годин.
Тихіше за шепіт
Надійний двигун холодильника працює тихіше за шепотіння, рівень його шуму не більше 39 дБ.
Ваш холодильник – ваші смаки та правила
Контейнер для овочів і фруктів, лоток для яєць, форма для льоду, прозорі полиці, які легко пропускають світло і допомагають бачити весь вміст холодильника. Використовуйте всі можливості для організації внутрішнього простору під свої звички і вподобання їжі.
Глибока полиця для пляшок
Зручне місце для зберігання високих пляшок на дверцятах холодильника. Використовуйте внутрішній простір максимально ефективно!
LED-освітлення
Економна LED-лампа не нагрівається під час роботи й освітлює кожен куточок. З легкістю знаходьте продукти навіть у глибині холодильної камери.
5 років гарантії виробника
Компанія ELEYUS впевнена в якості та надійності техніки, тому надає 5 років повної гарантії виробника та забезпечує доступну мережу сервісних центрів в України.
Основні параметри- Розмір, см: 60
- Спосіб встановлення: Вбудований
- Тип: Однокамерний
- Кількість камер: 1
- Розташування морозильної камери: Верхнє
- Система охолодження: Статична
- Розморожування холодильної/морозильної камери: Автоматичне / Ручне
- Тип компресора: Звичайний
- Кількість компресорів: 1
- Управління: Механічне
- Дисплей: Ні
- Панель керування: Поворотний термостат
- Матеріал дверей: Метал
- Розташування дверцят: Праворуч з можливістю перевішування
- Тип кріплення фасаду: Ковзний
- Загальний об'єм, л: 115
- Загальний корисний об'єм, л: 115
- Об'єм холодильної камери, л: 98
- Корисний об'єм холодильної камери, л: 98
- Об'єм морозильної камери, л: 17
- Корисний об'єм морозильної камери,л: 17
- Система розморожування холодильної камери: Статична (крапельна)
- Внутрішнє оснащення холодильної камери: Регульовані полиці з гартованого скла – 2 шт.; Контейнер для овочів та фруктів – 1 шт.; Лоток для 8-ми яєць – 1 шт.; Дверні полички – 1 шт.; Полиця для пляшок у дверцятах – 1 шт.;
- Система розморожування морозильної камери: Статична (крапельна)
- Внутрішнє оснащення морозильної камери: Форма для льоду – 1 шт.
- Потужність заморожування, кг/добу: 2.6
- Автономне збереження холоду, год: 7
- Продуктивність морозильної камери: 4 зірочки
- Холодоагент: R600A
- Кліматичний клас: T/SN
- Особливості: Перевішування дверей; Швидке заморожування; Полиця для пляшок; Регулювання температури; Індикатор відчинених дверцят
- Рівень шуму, дБ: 39
- Клас енергоспоживання: Е
- Споживання електроенергії, кВт·год/добу: 0,548
- Споживання електроенергії, кВт·год/рік: 149
- Максимальна споживана потужність, Вт: 90
- Можливість підключення до мереж, В: 220-240
- Розмір довжина (Д), мм: 548
- Розмір ширина (Ш), мм: 595
- Розмір висота (В), мм: 818
- Розмір упаковки ширина (Ш), мм: 659
- Розмір упаковки висота (В), мм: 883
- Об'єм упаковки, м³: 0.34
- Вага Нетто, кг: 30
- Вага Брутто, кг: 32,5
- Країна виробник товару: Туреччина
- Країна реєстрації бренду: Україна
- Гарантія, місяців: 60
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Клас енергоспоживання | E |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автономне збереження холоду, год | 7 |
| Вага Брутто, кг | 32,5 |
| Вага Нетто, кг | 30 |
| Висота холодильника (для розетки) | 81,8 см |
| Внутрішнє оснащення морозильної камери | Форма для льоду – 1 шт. |
| Внутрішнє оснащення холодильної камери | Регульовані полиці з гартованого скла – 2 шт.; Контейнер для овочів та фруктів – 1 шт.; Лоток для 8-ми яєць – 1 шт.; Дверні полички – 1 шт.; Полиця для пляшок у дверцятах – 1 шт.; |
| Гарантія, місяців | 60 |
| Загальний корисний об'єм, л | 115 |
| Общий объем, л | 115 |
| Климатический класс | T/SN |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Вбудований холодильник Кабель живлення з вилкою Монтажна схема Інструкція Гарантійний талон |
| Корисний об'єм морозильної камери,л | 17 |
| Корисний об'єм холодильної камери, л | 98 |
| Країна виробник товару | Туреччина |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Максимальна споживана потужність, Вт | 90 |
| Материал двери | Металл |
| Можливість підключення до мереж, В | 220-240 |
| Об'єм морозильної камери, л | 17 |
| Об'єм упаковки, м³ | 0.34 |
| Об'єм холодильної камери, л | 98 |
| Особенности | Перевішування дверей; Швидке заморожування; Полиця для пляшок; Регулювання температури; Індикатор відчинених дверцят |
| Панель керування | Поворотний термостат |
| Потужність заморожування, кг/добу | 2.6 |
| Продуктивність морозильної камери | 4 зірочки |
| Розморожування холодильної/морозильної камери | Автоматичне / Ручне |
| Розмір висота (В), мм | 818 |
| Розмір довжина (Д), мм | 548 |
| Розмір упаковки висота (В), мм | 883 |
| Розмір упаковки довжина (Д), мм | 586 |
| Розмір упаковки ширина (Ш), мм | 659 |
| Розмір ширина (Ш), мм | 595 |
| Розмір, см | 60 |
| Розташування дверцят | Праворуч з можливістю перевішування |
| Рівень шуму, дБ | 39 |
| Система охлаждения | Статична |
| Система розморожування морозильної камери | Статична (крапельна) |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Споживання електроенергії, кВт·год/добу | 0,548 |
| Споживання електроенергії, кВт·год/рік | 149 |
| Спосіб встановлення | Вбудований |
| Тип | Однокамерний |
| Тип компресора | Обычный |
| Тип кріплення фасаду | Ковзний |
| Управление | Механическое |
| Холодоагент | R600A |
| Ширина холодильника (для розетки) | 59,5 см |
- Ціна: 17 599 ₴












