
Усі ми просто обожнюємо відпочинок на природі і знаємо, як важливо взяти з собою в похід необхідні та якісні речі. Команда інженерів-розробників ТМ MOUSSON створила для Вас тримісний намет MOUSSON FLY 3, котрий без сумніву стане Вашим надійним помічником в питаннях активного відпочинку. Цей легкий та ергономічний намет настільки зручний та простий у використанні, що з ним легко впорається навіть новачок. Тамбур, в якому Ви зможете розташувати свої речі, надійно захистить їх від негоди та зробить Ваше перебування на природі ще комфортнішим. Для створення намету MOUSSON FLY 3 ми використали високоякісну тканину Polyester Taffeta. Ця тканина із поліефірного волокна є надзвичайно легкою і при цьому володіє високою міцністю (190 ниток в квадратному дюймі) та низькою гігроскопічністю, практично не розтягується при намоканні та не псується під дією ультрафіолету. Поліуретанове просочення тканини зовнішнього тенту значно підвищує коефіцієнт водонепроникності намету та разом з проклеєними швами робить його придатним для використання в екстремальних погодних умовах. Міцний та надійний каркас із фібергласу та фурнітура відомої марки SBS роблять намет не лише зручним у використанні, а й надзвичайно довговічним. Обираючи намети від ТМ MOUSSON, Ви можете бути певні – Ваш відпочинок буде саме таким, як Ви мріяли!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mousson |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 4 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 1 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Колір | Зелений |
| Вага | |
| Вага | 3.37 кг |
| Мінімальна вага | 2.84 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 140 см |
| Довжина | 205 см |
| Ширина | 205 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Дуги | Фіберглас |
| Кількість дуг | 2 |
- Ціна: 2 799 ₴












