
Важко знайти людину, байдужу до відпочинку на природу – будь то рибалка, полювання чи просто дружній турпохід. Кожен, хто захоплюється таким відпочинком знає, як важливо мати у поході надійний намет, в котрому можна заховатись від негоди чи просто спокійно та з комфортом заночувати. Саме з турботою про Вас був розроблений тримісний намет MOUSSON AZIMUT 3, який перетворить Ваш відпочинок на суцільне задоволення. Намет MOUSSON AZIMUT 3 легко розкладається і тому не принесе жодного дискомфорту власнику, навіть якщо той не досвідчений в питаннях кемпінгу. Окрім того, намет напрочуд легкий. В наметі передбачено два входи, а також два тамбури, де Ви зможете легко розмістити свої речі. Для виготовлення намету MOUSSON AZIMUT 3 ми використали матеріал Nylon – поліамідну тканину, що відрізняється своєю міцністю, легкістю та стійкістю до витирання. Окрім того в тканині присутнє плетення RipStop, що надає їй додаткову міцність та стійкість до розривів і при цьому практично не додає ваги. Тканина зовнішнього тенту та внутрішнього намету має вогнестійке просочення, що безумовно є великою перевагою.
Поліуретанове та силіконове, а також водовідштовхуюче просочення тканини зовнішнього тенту значно підвищує коефіцієнт водонепроникності намету, який становить 3000 мм водяного стовпця, та разом з проклеєними швами робить намет придатним для використання в умовах багатоденного дощу та вітру. Внутрішній простір захищений москітною сіткою, що не лише захистить Вас від надокучливих комах, а й забезпечить постійний притік свіжого повітря. Днище намету також виготовлене із матеріалу Nylon, поліуретанове покриття та водонепроникність 5000 мм якого забезпечить затишок та комфорт у негоду. Легкий та надійний алюмінієвий каркас, пластикова фурнітура Duraflex та замки YKK роблять намет не лише зручним у використанні, а й надзвичайно довговічним. Довіртесь намету MOUSSON AZIMUT 3 та насолоджуйтесь досконалим відпочинком без зайвих турбот!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mousson |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість входів | 2 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість відтяжок | 2 |
| Кількість спальних місць | 3 |
| Кількість тамбурів | 2 |
| Призначення | Трекінгові |
| Вікна вентиляції | 2 |
| Колір | Хакі |
| Вага | |
| Вага | 2.56 кг |
| Мінімальна вага | 2.35 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостійкість тенту | 3000 мм вод. ст. |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Висота | 110 см |
| Довжина | 210 см |
| Ширина | 160 см |
| Дуги | |
| Діаметр | 8.5 мм |
| Кількість дуг | 2 |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал дна | Нейлон |
| Матеріал тенту | Нейлон |
- Ціна: 12 259 ₴











