ТМ MOUSSON дбає про те, щоб Ваш відпочинок завжди був вдалим та без зайвих складнощів. Вдало провести час та скуштувати справжніх кулінарних шедеврів, приготованих на відкритому вогнищі Вам допоможе мангал-трансформер Germes 10 VBR на 10 шампурів з решіткою-гриль із нержавіючої харчової сталі. Мангал-трансформер Germes 10 VBR – це особлива конструкція, котра увібрала в себе найкращі риси пристрою для приготування страв на вогнищі. Мангал виготовлений із гарячекатаної воронованої сталі товщиною 3 мм, що гарантує його довговічність, стійкість до прогорання та впливу зовнішніх чинників. Технологія воронування сталі дозволяє не лише надати їй естетичного вигляду, а й вберегти сталь від корозії. Мангал із такої сталі стане Вашим вірним супутником на довгі роки. Мангал-трансформер Germes 10 VBR розроблений та сконструйований таким чином, що Ви в жодному випадку не втратите якусь із його деталей, адже всі вони надійно склепані між собою, а сам мангал складається у форму зручного кейсу. Мангал обладнаний центральною ручкою для ще більшої зручності його використання. В мангалі Germes 10 VBR передбачені прорізи під решітку-гриль, які дають змогу фіксувати її на двох рівнях, що значно розширить Ваші можливості в виборі продуктів та приготуванні страв. На бокових стінках мангалу присутні насічки для трьох шампурів більшої довжини. Безумовно, родзинкою мангалу Germes 10 VBR стали функціональні та водночас естетичні деталі – бічні полички із натурального дерева, котрі зроблять використання виробу ще приємнішим та зручнішим. У комплекті із зручним мангалом Germes 10 VBR Ви також отримаєте решітку-гриль із нержавіючої харчової сталі марки AISI 304 з діаметром прутка 6 мм. Решітка-гриль обладнана дерев’яними ручками, легко складається та поміщається всередину мангала. Ми подбали не лише про Ваш комфортний відпочинок, а й про зручність транспортування мангала Germes 10 VBR, саме тому в комплекті із ним Ви отримаєте практичну сумку, виконану із міцного матеріалу з ПВХ-покриттям зсередини з м’яким наплічником та надійною фурнітурою.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mousson |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Тип | Мангал |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 19.5 кг |
| Висота | 675 мм |
| Довжина | 1240 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Упаковка | Сумка |
- Ціна: 4 505 ₴











